Elgato | Solid Arm | Length 26 cm; Clamp expandable to 2.5 cm; Max payload 2 kg
- Preces kods: 326062
- EAN: 840006625841
- MPN: 10AAG9901
33.77€
Bez nodokļa: 27.91€
| Ražotājs | Elgato |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | Solid Arm |
| Citas funkcijas | Length 26 cm; Clamp expandable to 2.5 cm; Max payload 2 kg |
| Gross depth (mm) | 420 mm |
| Gross height (mm) | 45 mm |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Packing quantity | 30 pcs |
| Paper/Pasteboard | 79 g |
| Plastic (No PET) | 82.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.161 kg |
| Volume (m3) | 0.0017955 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 850 mm |
| Gross width master carton | 315 mm |
| Gross height master carton | 270 mm |
| Net weight master carton | 13.8 kg |
| Tare weight master carton | 1.229 kg |
| Palette Qty | 690 pcs |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Net weight | 0.299 kg |
| Produkta krāsa | Black |
| Materiāls | Steel, Hard Composite |