Singer | Microtex Needle 80/12 5PK
- Preces kods: 327883
- EAN: 7393033107406
- MPN: 250053202
1.74€
Bez nodokļa: 1.44€
| Ražotājs | Singer |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Microtex Needle 80/12 5PK |
| Gross depth (mm) | 5 mm |
| Gross height (mm) | 90 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 4 g |
| Tare weight (kg) | 0.004 kg |
| Volume (m3) | 0.000027 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 64000 pcs |
| Gross weight | 0.008 kg |
| Net weight | 0.004 kg |