Singer | Needle, 2045 SZ14 BLST W/10
- Preces kods: 327901
- EAN: 7393033108519
- MPN: N204514M1003
2.54€
Bez nodokļa: 2.10€
| Ražotājs | Singer |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Needle, 2045 SZ14 BLST W/10 |
| Gross depth (mm) | 3 mm |
| Gross height (mm) | 108 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 3 g |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Volume (m3) | 0.00001944 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 88889 pcs |
| Gross weight | 0.006 kg |
| Net weight | 0.003 kg |