Silicon Power
- Preces kods: 332799
- EAN: 4713436131700
- MPN: SP020TBPHDA60S3A
121.23€
Bez nodokļa: 100.19€
| Ražotājs | Silicon Power |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 201 mm |
| Gross height (mm) | 27 mm |
| Gross width (mm) | 131 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.065 kg |
| Volume (m3) | 0.000710937 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Plastic (No PET) | 25 g |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2316 pcs |
| Gross weight | 0.345 kg |
| Net weight | 0.28 kg |