Synology | DEVICE LICENSE (X 1)
- Preces kods: 335045
- EAN: 4711174720279
- MPN: DEVICE LICENSE (X 1)
48.93€
Bez nodokļa: 40.44€
| Ražotājs | Synology |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | DEVICE LICENSE (X 1) |
| Gross depth (mm) | 2 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross width (mm) | 125 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5 g |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Volume (m3) | 0.00002625 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 62500 pcs |
| Gross weight | 0.016 kg |
| Net weight | 0.011 kg |