ELECTRIC TOOTHBRUSH HX9992/12 PCIP Philips
- Preces kods: 337606
- EAN: 8710103975045
- MPN: HX9992/12
234.87€
Bez nodokļa: 194.11€
| Ražotājs | Philips |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 242.00 mm |
| Gross height (mm) | 168.00 mm |
| Gross width (mm) | 74.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 247 g |
| PET | 1 g |
| Plastic (No PET) | 17 g |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 1 pcs |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.72 kg |
| Net weight | 0.45 kg |