Lenovo | 4X30H56887 | Wireless | Professional Laser Mouse | Black
- Preces kods: 339854
- EAN: 889561017296
- MPN: 4X30H56887
28.88€
Bez nodokļa: 23.87€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 4X30H56887 |
| Ierīces tips | Professional Laser Mouse |
| Tips | Wireless |
| Produkta krāsa | Black |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 14 g |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross width (mm) | 98 mm |
| Gross height (mm) | 43 mm |
| Volume (m3) | 0.00061103 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Palette Qty | 2857 pcs |
| Gross weight | 0.167 kg |
| Net weight | 0.144 kg |
| Number of buttons | 5 |
| Sensors | Invisible laser sensor |
| DPI | 1600 |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 AA |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Laser |
| Peles ritenīšu skaits | 1 |
| Ritināšanas virzieni | Scroll Wheel (up/down/left/right) |
| Svars | 80 g |
| Augstums (max) | 34 mm |
| Baterijas pievienotas | No |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 10 m |