Teltonika COMBO MIMO MOBILE/GNSS/WIFI ROOF SMA ANTENNA | Teltonika
- Preces kods: 342114
- EAN: 4779051840977
- MPN: PR1KCO28
51.57€
Bez nodokļa: 42.62€
| Ražotājs | Teltonika |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | LT |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1203 pcs |
| Gross weight | 0.65 kg |
| Net weight | 0.55 kg |