Elgato | Chat Link Pro | 3.5mm female connector; 3.5mm male connector plug | Black
- Preces kods: 343570
- EAN: 840006644064
- MPN: 10GBC9901
22.51€
Bez nodokļa: 18.60€
| Ražotājs | Elgato |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Produkta krāsa | Black |
| Konektora veids | 3.5mm female connector; 3.5mm male connector plug |
| Producer product family | Chat Link Pro |
| Gross depth (mm) | 63.00 mm |
| Gross height (mm) | 147.00 mm |
| Gross width (mm) | 63.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 25 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Tare other | 44.00 g |
| Palette Qty | 1481 pcs |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Citas funkcijas | Connect your controller, headset, and Elgato Game Capture device or computer |
| Savietojamība | PS5, PS4 or Nintendo Switch |
| Minimālais pasūtījums | 40 |
| Kabeļa garums | 2.5 m |