Lenovo | ThinkPad USB-C Wireless Compact Mouse | Black
- Preces kods: 346793
- EAN: 195892016854
- MPN: 4Y51D20848
27.24€
Bez nodokļa: 22.51€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | ThinkPad USB-C Wireless Compact Mouse |
| Gross depth (mm) | 123 mm |
| Gross height (mm) | 47.00 mm |
| Gross width (mm) | 94.00 mm |
| Packing quantity | 8 pcs |
| Paper/Pasteboard | 37 g |
| Plastic (No PET) | 16 g |
| Tare weight (kg) | 0.053 kg |
| Volume (m3) | 0.000543414 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 290 mm |
| Gross width master carton | 216 mm |
| Gross height master carton | 117 mm |
| Net weight master carton | 1.04 kg |
| Tare weight master carton | 0.073 kg |
| Palette Qty | 1880 pcs |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Net weight | 0.077 kg |
| Citas funkcijas | Compact 6-button compavct ambidextrous mouse; On-the-fly DPI switch (800 DPI, 1600 DPI, 2400 DPI); Blue optical sensor |
| Ritināšanas virzieni | 4-way scrolling (left, right, up, down) |
| Jaudas avots | 1 AA battery |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Yes |
| Platums | 10 cm |
| Dziļums | 5.8 cm |
| Augstums | 3.5 cm |
| Peles svars | 55 g |
| Bezvadu savienojumi | Yes |