Thrustmaster | TM Sim Hub USB
- Preces kods: 347663
- EAN: 3362934001629
- MPN: 4060091
65.93€
Bez nodokļa: 54.49€
| Ražotājs | Thrustmaster |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | TM Sim Hub USB |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 63.00 mm |
| Gross width (mm) | 127.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 38 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1200 pcs |
| Gross weight | 0.43 kg |
| Net weight | 0.39 kg |
| Atbalstītās spēļu platformas | PS4/Xbox |
| Īpašās funkcijas | The TM Sim Hub allows to connect up to 4 Thrustmaster add-ons simultaneously on compatible Thrustmaster wheel bases. |
| Dimensijas (WxDxH) | 120x172x52 mm |