Jimmy | Brushroll for HW8/HW8 Pro
- Preces kods: 348268
- EAN: 6946499383917
- MPN: B0U50250003R
8.09€
Bez nodokļa: 6.69€
| Ražotājs | Jimmy |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Brushroll for HW8/HW8 Pro |
| Gross depth (mm) | 56 mm |
| Gross height (mm) | 255 mm |
| Gross width (mm) | 56 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00079968 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1080 pcs |
| Gross weight | 0.315 kg |
| Net weight | 0.305 kg |
| Savienojamie produkti | For HW8/HW8 Pro |