White/Gray | Ion A4 Laminator
- Preces kods: 348594
- EAN: 043859752843
- MPN: 4560001
37.66€
Bez nodokļa: 31.12€
| Ražotājs | Fellowes |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta nosaukums | Ion A4 Laminator |
| Produkta krāsa | White/Gray |
| Gross depth (mm) | 97 mm |
| Gross height (mm) | 144 mm |
| Gross width (mm) | 395 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00551736 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 332 g |
| Plastic (No PET) | 168 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 313 pcs |
| Gross weight | 1.627 kg |
| Net weight | 1.127 kg |
| Citas funkcijas | Laminates documents and photos in 80 - 125 micron pouchesReady to laminate after 4 minutes warm-up. Automatically shuts off after 30 minutes of inactivity for zero energy consumption. |