TicWatch | Watch Strap
- Preces kods: 349786
- EAN: 2000001203224
- MPN: TicWatchWatchStrap
3.06€
Bez nodokļa: 2.53€
| Ražotājs | TicWatch |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 13 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 25 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.000039 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 44308 pcs |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Producer product name | Watch Strap |