Digitus | CAT 6 Keystone Jack | DN-93603
- Preces kods: 352555
- EAN: 4016032259398
- MPN: DN-93603
1.79€
Bez nodokļa: 1.48€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DN-93603 |
| Producer product family | CAT 6 Keystone Jack |
| Gross depth (mm) | 85 mm |
| Gross height (mm) | 138 mm |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Volume (m3) | 0.00017595 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 9821 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.008 kg |
| Net weight | 0.003 kg |
| Citas funkcijas | Suitable for 483 mm (19") cabinet mounting; RJ45 female, 8P8C; Operation temperature: -20° C to +70 °C |