Digitus | Patch Cord | DK-1644-A-005
- Preces kods: 352563
- EAN: 4016032327233
- MPN: DK-1644-A-005
1.51€
Bez nodokļa: 1.25€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DK-1644-A-005 |
| Producer product family | Patch Cord |
| Gross depth (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 10 mm |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Volume (m3) | 0.000081 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 21333 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.032 kg |
| Net weight | 0.029 kg |
| Citas funkcijas | Structure: 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair; Boots with kink protection, strain relief and latch protection; Connector 1/2: RJ45/RJ45 |
| Kabeļa garums | 0.5 m |
| Krāsa | Grey |