Digitus | Patch cord | DK-1644-A-010/B
- Preces kods: 352566
- EAN: 4016032327325
- MPN: DK-1644-A-010/B
1.59€
Bez nodokļa: 1.31€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DK-1644-A-010/B |
| Producer product family | Patch cord |
| Gross depth (mm) | 120 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Volume (m3) | 0.000288 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 6000 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.045 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Citas funkcijas | Structure: 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair; Boots with kink protection, strain relief and latch protection; Connector 1/2: RJ45/RJ45 |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Krāsa | Blue |