Digitus | Patch cord | DK-2932-03
- Preces kods: 352828
- EAN: 4016032249658
- MPN: DK-2932-03
3.69€
Bez nodokļa: 3.05€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DK-2932-03 |
| Producer product family | Patch cord |
| Gross depth (mm) | 170 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.000408 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4235 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.055 kg |
| Net weight | 0.049 kg |
| Citas funkcijas | Cable diameter 3 mm; Cable type: I-VH 2E9/125µ; Fiber diameter: 09/125µ; Connector 1/2: LC/SC |
| Kabeļa garums | 3 m |
| Krāsa | Yellow |