Digitus | Flexible Cable Routing | DA-90505
- Preces kods: 352831
- EAN: 4016032463313
- MPN: DA-90505
24.16€
Bez nodokļa: 19.97€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DA-90505 |
| Producer product family | Flexible Cable Routing |
| Gross depth (mm) | 95 mm |
| Gross height (mm) | 500.00 mm |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Packing quantity | 15 pcs |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 17.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.167 kg |
| Volume (m3) | 0.0054625 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| PET | 14.00 g |
| Gross depth master carton | 530 mm |
| Gross width master carton | 500 mm |
| Gross height master carton | 380 mm |
| Net weight master carton | 14.25 kg |
| Tare weight master carton | 1.712 kg |
| Palette Qty | 255 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.95 kg |
| Net weight | 0.783 kg |
| Citas funkcijas | Material: Plastic, Metal; Diameter: 6.6 cm, flexible; Weight: 760 g |
| Maksimālais kabeļa garums | 1.3 m |
| Krāsa | Black |