Digitus | Cable Sleeve | DA-90508
- Preces kods: 352833
- EAN: 4016032464136
- MPN: DA-90508
14.25€
Bez nodokļa: 11.78€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DA-90508 |
| Producer product family | Cable Sleeve |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross height (mm) | 90 mm |
| Gross width (mm) | 340 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00918 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| PET | 14.00 g |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Palette Qty | 188 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.488 kg |
| Net weight | 0.473 kg |
| Citas funkcijas | Material: PET; Diameter: 3 cm, flexible; Weight: 500 g |
| Maksimālais kabeļa garums | 5 m |
| Krāsa | Black |