Digitus | DAC Cable | DN-81220
- Preces kods: 352922
- EAN: 4016032445937
- MPN: DN-81220
17.32€
Bez nodokļa: 14.31€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DN-81220 |
| Producer product family | DAC Cable |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross width (mm) | 227 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.013 kg |
| Volume (m3) | 0.000681 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 11 g |
| Palette Qty | 2537 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.082 kg |
| Net weight | 0.069 kg |
| Citas funkcijas | Power consumption: 0.5W; Power: +3.3 V supply voltage; Temperature range: 0 to +70 °C; |
| Kabeļa garums | 0.5 m |
| Krāsa | Black |
| Savienojamie produkti | Ubiquiti, Allied Telesis, Allnet, CISCO, D-Link, Edimax, Intellinet, KTI Networks, Level One, PLANET, Tenda, TP-Link, TRENDnet, ZyXEL, ZTE, Avaya, Mikrotik, ENTERASYS, FINISAR, FORCE 10, RIVERSTONE, Fortin |