Deepcool | PF600 | 600 W | 80 PLUS Standard Certified | Black
- Preces kods: 352975
- EAN: 6933412711391
- MPN: R-PF600D-HA0B-EU
46.16€
Bez nodokļa: 38.15€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Nominālā jauda | 600 W |
| Producer product name | PF600 |
| Sertifikācija | 80 PLUS Standard Certified |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 262 mm |
| Gross height (mm) | 114 mm |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 69 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.369 kg |
| Volume (m3) | 0.00537624 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 321 pcs |
| Gross weight | 1.845 kg |
| Net weight | 1.476 kg |
| Citas funkcijas | 120mm Hypro Bearing Fan; OVP (Over Voltage), SCP (Short Circuit), OPP (Over Power) Protections |
| Formas faktors | ATX12V V2.4 |
| PCI Express barošanas savienotāji (6 + 2 kontakti) | 2 |
| SATA strāvas savienotāju skaits | 2 |
| ATX barošanas savienotājs (20 + 4 pin) | 1 |
| EPS barošanas savienotājs (8-pin) | 1 |