Lenovo | Lintes Thunderbolt 4 (40GBps) Active Cable | USB-C 4.0 to USB-C 4.0
- Preces kods: 354033
- EAN: 2000001217177
- MPN: 4Z51A40455
62.25€
Bez nodokļa: 51.45€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | USB-C 4.0 to USB-C 4.0 |
| Producer product name | Lintes Thunderbolt 4 (40GBps) Active Cable |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Gross width (mm) | 155 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 47 g |
| Tare weight (kg) | 0.064 kg |
| Volume (m3) | 0.0003565 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| PET | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 17 g |
| Palette Qty | 4847 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.144 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Kabeļa garums | 2 m |