Smart Air Purifier 4 Pro Filter | HEPA filter | Black
- Preces kods: 355664
- EAN: 6934177743672
- MPN: BHR5062GL
48.27€
Bez nodokļa: 39.89€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | Smart Air Purifier 4 Pro Filter |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 235 mm |
| Gross height (mm) | 405 mm |
| Gross width (mm) | 235 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.022366125 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 80 pcs |
| Gross weight | 1.904 kg |
| Net weight | 1.804 kg |
| Citas funkcijas | Lasts 3-6 months; residue can be verified by Mi Home app. |
| Īpašās funkcijas | HEPA filter eliminates 99, 97% of small particles up to 0, 3 microns. |
| Tips | HEPA filter |