ADATA | USB Flash Drive | UV250 | 32 GB | USB 2.0 | Silver
- Preces kods: 357571
- EAN: 4713218468802
- MPN: AUV250-32G-RBK
6.45€
Bez nodokļa: 5.33€
| Ražotājs | ADATA |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Kapacitāte | 32 GB |
| Interfeisa tips | USB 2.0 |
| Produkta krāsa | Silver |
| Producer product name | UV250 |
| Producer product family | USB Flash Drive |
| Gross depth (mm) | 52.40 mm |
| Gross height (mm) | 15.35 mm |
| Gross width (mm) | 24.95 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 62500 pcs |
| Gross weight | 0.016 kg |
| Net weight | 0.006 kg |
| Īpašās funkcijas | Convenient capless design; Includes a strap hole to attach to lanyard or keychain |
| Savietojamība | Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, Mac OS X 10.6 or later, Linux kernel 2.6 or later, with no device driver needed |
| Svars | 5.6 g |