Thrustmaster T Flight Hotas X | Joystick
- Preces kods: 358717
- EAN: 3362932913535
- MPN: 2960703
72.54€
Bez nodokļa: 59.95€
| Ražotājs | Thrustmaster |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 277.00 mm |
| Gross height (mm) | 284.00 mm |
| Gross width (mm) | 258.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 85.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 70.70 g |
| Plastic (No PET) | 99.70 g |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 2.30 kg |
| Net weight | 2.13 kg |
| Producer product family | T Flight Hotas X |
| Atbalstītās spēļu platformas | PC, PlayStation 3 |
| Ierīces tips | Joystick |
| Ierīces interfeiss | USB |
| Dimensijas (WxDxH) | 242 x 264 x 265 mm |