PETKIT | Cat Cooling Pad for summer for PURA X | 45x45x1 cm
- Preces kods: 361836
- EAN: 6931580106100
- MPN: P7204
2.64€
Bez nodokļa: 2.18€
| Ražotājs | PETKIT |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Dimensijas (W x D x H) | 45x45x1 cm |
| Producer product name | Cat Cooling Pad for summer for PURA X |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Inner carton packing Qty | 30.00 pcs |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 213 pcs |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Net weight | 0.25 kg |