Epson DURABrite Ultra 408L | Ink cartrige | Magenta
- Preces kods: 362008
- EAN: 8715946701738
- MPN: C13T09K34010
64.01€
Bez nodokļa: 52.90€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DURABrite Ultra 408L |
| Drukājamās krāsas | Magenta |
| Tips | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 95 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.000399 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4331 pcs |
| Gross weight | 0.061 kg |
| Net weight | 0.051 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Kapacītāte | 21.6 ml |
| Savienojamie produkti | WorkForce Pro WF-C4810DTWF |
| Lappušu apjoms | 1700 lappuses |