Epson DURABrite Ultra 408L | Ink cartrige | Cyan
- Preces kods: 362009
- EAN: 8715946701721
- MPN: C13T09K24010
64.01€
Bez nodokļa: 52.90€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DURABrite Ultra 408L |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 96 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0004032 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4286 pcs |
| Gross weight | 0.058 kg |
| Net weight | 0.048 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Kapacītāte | 21.6 ml |
| Savienojamie produkti | WorkForce Pro WF-C4810DTWF |
| Lappušu apjoms | 1700 lappuses |