Epson T44JD40 UltraChrome PRO 12 700ml | Ink cartrige | Violet
- Preces kods: 362893
- EAN: 8715946668734
- MPN: C13T44JD40
274.67€
Bez nodokļa: 227.00€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | T44JD40 UltraChrome PRO 12 700ml |
| Drukājamās krāsas | Violet |
| Tips | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 347 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.001795725 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 962 pcs |
| Gross weight | 1.039 kg |
| Net weight | 0.989 kg |
| Daudzums | Singlepack |
| Kapacītāte | 700 ml |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-P9500 STD; SureColor SC-P9500 Spectro; SureColor SC-P7500; SureColor SC-P7500 Spectro |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |