Raidsonic | Converter for 1x HDD/SSD for PCIe x4 slot | IB-PCI208-HS | Black
- Preces kods: 366630
- EAN: 4250078171669
- MPN: IB-PCI208-HS
13.56€
Bez nodokļa: 11.21€
| Ražotājs | Raidsonic |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | IB-PCI208-HS |
| Producer product family | Converter for 1x HDD/SSD for PCIe x4 slot |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 27 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross width (mm) | 154 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.0008316 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2078 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.212 kg |
| Net weight | 0.182 kg |
| Citas funkcijas | Material: Aluminium, plastic; Socket: M-Key; SSD capacity: Up to 2 TB |
| Savienotājs(i) | PCIe |
| Datu pārsūtīšanas ātrums (max) | Up to 64 Gbit/s |