Eaton | UPS | 3S 850 DIN | 850 VA | 510 W
- Preces kods: 366795
- EAN: 743172101778
- MPN: 3S850D
139.07€
Bez nodokļa: 114.93€
| Ražotājs | Eaton |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 3S 850 DIN |
| Producer product family | UPS |
| Ietilpība | 510 W |
| Kapacitāte | 850 VA |
| Gross depth (mm) | 395 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 243 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| TI weight (kg) | 3.50 kg |
| Volume (m3) | 0.0153576 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 113 pcs |
| Gross weight | 5.15 kg |
| Net weight | 4.45 kg |
| Citas funkcijas | Software compatibility: Eaton UPS Companion (enables safe system shutdown, energy usage metering and configuration of UPS settings) |
| UPS topoloģija | Off line |
| Formas faktors | Tower |
| Produkta krāsa | Black/White |
| Sertifikācija | EAC, IEC/EN 62040-2, CE, IEC/EN 62040-1 |