BLACK & DECKER Drill Driver, 10.8 V, 1x1.5 Ah | BDCDD12-QW
- Preces kods: 368675
- EAN: 5035048631812
- MPN: BDCDD12-QW
35.67€
Bez nodokļa: 29.48€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 205.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 13.50 g |
| Plastic (No PET) | 191.50 g |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Palette Qty | 482 pcs |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Net weight | 1.40 kg |
| Producer product name | BDCDD12-QW |
| Producer product family | Drill Driver, 10.8 V, 1x1.5 Ah |
| Maksimālais griezes moments | 26 collas mārciņa |
| Apgriezienu ātrums | 0-550 RPM |