Dell | Gaming Mouse | Alienware AW720M | Wired/Wireless | USB-A | Black
- Preces kods: 369962
- EAN: 5397184621264
- MPN: 545-BBDN
95.54€
Bez nodokļa: 78.96€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Producer product name | Alienware AW720M |
| Connection type | USB-A |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Ierīces tips | Wired/Wireless |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 95 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Gross width (mm) | 158 mm |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.0037525 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Net weight master carton | 5 kg |
| Tare weight master carton | 0.777 kg |
| Palette Qty | 370 pcs |
| Gross weight | 0.5 kg |
| Net weight | 0.4 kg |
| Number of buttons | 8 |
| Citas funkcijas | Auto-calibration, adjustable scrolling wheel, braided cable, ambidextrous design, 8 programmable buttons, magnetic snap, 5 on-the-fly DPI settings, detachable cable, 16.8 million AlienFX lighting, fast charging, 70 million clicks |
| Kustības izšķirtspēja | 26000 DPI |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optical |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Kabeļa tips | USB-A |
| Bezvadu savienojumi | Yes |