Lenovo | Graphics Card | T1000 | NVIDIA | 8 GB | T1000 | GDDR6 | PCIe 3.0 x 16
- Preces kods: 370084
- EAN: 195892052913
- MPN: 4X61J52233
548.75€
Bez nodokļa: 453.51€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | T1000 |
| Producer product family | Graphics Card |
| Grafisko procesoru saime | NVIDIA |
| Grafiskais procesors | T1000 |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Grafiskā adaptera atmiņas tips | GDDR6 |
| Interfeisa tips | PCIe 3.0 x 16 |
| Gross depth (mm) | 325 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Gross width (mm) | 195 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Volume (m3) | 0.005386875 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 160 pcs |
| Gross weight | 0.5 kg |
| Net weight | 0.4 kg |
| Mini DisplayPorts daudzums | 4 |