Deepcool | CPU Cooler | AG400 | Black | Intel, AMD | CPU Air Cooler
- Preces kods: 370122
- EAN: 6933412727590
- MPN: R-AG400-BKNNMN-G-1
22.77€
Bez nodokļa: 18.82€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Procesora zīmols | Intel, AMD |
| Producer product name | AG400 |
| Producer product family | CPU Cooler |
| Tips | CPU Air Cooler |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 277.00 mm |
| Gross height (mm) | 132.00 mm |
| Gross width (mm) | 217.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 185.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.49 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Gross height master carton | 425 mm |
| Net weight master carton | 13.24 kg |
| Tare weight master carton | 1.138 kg |
| Palette Qty | 109 pcs |
| Gross weight | 1.43 kg |
| Net weight | 0.95 kg |
| Trokšņu līmenis | ≤31.6 dB |
| Ventilatora ātrums (max) | 2000 RPM |
| Ventilatora ātrums (min) | 500 RPM |
| Minimālā gaisa plūsma | 75.89 cfm |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | Intel:LGA1700/1200/1151/1150/1155; AMD: AM5/AM4 |
| Dzesētāja ass tips | Hydro Bearing |
| Ventilatora izmēri (P x D x A) | 120×120×25 mm |