Deepcool | AK620 | Zero Dark | Intel, AMD | CPU Air Cooler
- Preces kods: 371310
- EAN: 6933412727842
- MPN: R-AK620-BKNNMT-G-1
68.67€
Bez nodokļa: 56.75€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Procesora zīmols | Intel, AMD |
| Producer product name | AK620 |
| Tips | CPU Air Cooler |
| Produkta krāsa | Zero Dark |
| Gross depth (mm) | 223 mm |
| Gross height (mm) | 191 mm |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Plastic (No PET) | 37.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.17 kg |
| Volume (m3) | 0.00681488 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Gross height master carton | 425 mm |
| Net weight master carton | 13.24 kg |
| Tare weight master carton | 1.138 kg |
| Palette Qty | 254 pcs |
| Gross weight | 0.98 kg |
| Net weight | 0.81 kg |
| Trokšņu līmenis | ≤28 dB |
| Ventilatora ātrums (max) | 1850 RPM |
| Ventilatora ātrums (min) | 500 RPM |
| Minimālā gaisa plūsma | 68.99 cfm |
| Atbalstītās procesoru ligzdas | Intel: LGA2066/2011-v3/2011/1700/1200/1151/1150/115; AMD: AM5/AM4 |
| Dzesētāja ass tips | Fluid Dynamic Bearing |
| Ventilatora izmēri (P x D x A) | 120×120×25 mm |