Gembird | TWS Earbuds Seattle | TWS-SEA-GW
- Preces kods: 372263
- EAN: 8716309122184
- MPN: TWS-SEA-GW
5.98€
Bez nodokļa: 4.94€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | TWS-SEA-GW |
| Producer product family | TWS Earbuds Seattle |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Krāsa | Grey |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 205 mm |
| Gross width master carton | 213 mm |
| Gross height master carton | 105 mm |
| Net weight master carton | 0.732 kg |
| Tare weight master carton | 0.046 kg |
| Palette Qty | 5538 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.03 kg |
| Citas funkcijas | Up to 3 hours of listening time on a single charge; Battery in the storage case adds up to 9 hours of listening time; Automatically mutes your music in case of incoming calls |
| Tips | Wireless |
| Kabeļa garums | 0.2 m |
| USB uzlādešanas ports | Yes |
| Baterijas darbības laiks | 3 h |
| Valkāšanas veids | In-Ear |
| Package content | Gembird “TWS” earbuds; Charging Case; USB Charging Cable |
| Baterijas uzlādes laiks | 1 h |
| Frekvences diapazons | 20-20000 Hz |