Duracell | Battery | DL2430 BL1 | CR2430 | Lithium | 1 pc(s)
- Preces kods: 372487
- EAN: 5000394030398
- MPN: 33
2.01€
Bez nodokļa: 1.66€
| Ražotājs | Duracell |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Tips | CR2430 |
| Producer product name | DL2430 BL1 |
| Producer product family | Battery |
| Skaits baterijas iekļautas | 1 pcs |
| Baterijas tehnoloģija | Lithium |
| Gross depth (mm) | 25.00 mm |
| Gross height (mm) | 4.00 mm |
| Gross width (mm) | 25.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Palette Qty | 9804 pcs |
| Gross weight | 0.102 kg |
| Net weight | 0.097 kg |
| Iepakojuma tips | Blister |
| Baterijas spriegums | 3 V |