Dell | Keyboard | KB500 | Keyboard | Wireless | US | Black
- Preces kods: 380869
- EAN: 5397184723678
- MPN: 580-AKOO
28.30€
Bez nodokļa: 23.39€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Tips | Keyboard |
| Producer product name | KB500 |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product family | Keyboard |
| Tastatūras izkārtojums | US |
| Cipartastatūra | Numeric keypad |
| Savienojamības tehnoloģija | Wireless |
| Pele iekļauta | No |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 77.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross width master carton | 390 mm |
| Gross height master carton | 315 mm |
| Tare weight master carton | 0.67 kg |
| Net weight master carton | 7 kg |
| Palette Qty | 348 pcs |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Net weight | 0.40 kg |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Iluminācija | No |
| Saderīgās operētājsistēmas | Apple MacOS, Android, Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10, Red Hat Enterprise Linux 8.0, Ubuntu 18.04, Windows 11 |
| Interfeiss | 2.4 GHz |
| Karstie taustiņi | Mute, volume -, volume + |