Digitus | DisplayPort Connector Cable 1.4 | DB-340201-030-S | DP to DP | 3 m
- Preces kods: 381944
- EAN: 4016032481027
- MPN: DB-340201-030-S
9.79€
Bez nodokļa: 8.09€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kabeļa garums | 3 m |
| Tips | DP to DP |
| Producer product name | DB-340201-030-S |
| Producer product family | DisplayPort Connector Cable 1.4 |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 3375 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Net weight | 0.18 kg |
| Konektora veids | 2 x DisplayPort male |
| Citas funkcijas | The Digitus 8K DisplayPort Connection Cable Version 1.4 already meets the requirements for future high-definition devices (TV, projector, monitor) of the next generation. The ultimate 8K experience with Ultra-HD II resolutions of up to 7680 x 4320 and hi |
| Produkta krāsa | Black |