STEAM GENERATOR PSG8040/60 PHILIPS | Philips
- Preces kods: 383883
- EAN: 8720389001048
- MPN: PSG8040/60
332.36€
Bez nodokļa: 274.68€
| Ražotājs | Philips |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 327.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross width (mm) | 567.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2000 g |
| Plastic (No PET) | 500 g |
| Tare weight (kg) | 2.5 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 27 pcs |
| Gross weight | 7.4 kg |
| Net weight | 4.9 kg |