CyberPower | Smart App UPS Systems | OR600ERM1U | 600 VA | 360 W
- Preces kods: 386048
- EAN: 4712856274318
- MPN: OR600ERM1U
318.17€
Bez nodokļa: 262.95€
| Ražotājs | CyberPower |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Producer product name | OR600ERM1U |
| Producer product family | Smart App UPS Systems |
| Ietilpība | 360 W |
| Kapacitāte | 600 VA |
| Gross depth (mm) | 525.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross width (mm) | 315.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 600 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Tare weight (kg) | 0.64 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 67 pcs |
| TI weight (kg) | 20.00 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 8.64 kg |
| Net weight | 8.00 kg |
| Citas funkcijas | Line-interactive UPS Topology; Simulated Sine Wave Output; Overload Protection; Surge and Spike Protection; Phone/Fax/Modem/DSL/Network Protection; USB Connectivity Port; SNMP/HTTP Remote Management Capability (Optional); Energy Saving Technology; Automatic Voltage Regulation (AVR); Hot-swappable Batteries; EMI and RFI Filtration; LCD Status Display; PowerPanel Management Software |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |
| Formas faktors | Rack |
| Dimensijas (WxDxH) | 433 x 235 x 44 mm |
| Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē | 4 min |
| Tipiskais dublējuma laiks pusielādē | 13 min |
| Baterijas uzlādes laiks | 8 (Typical) h |