Impact Drill, SDS+ | BEHS03K-QS | 1250 W
- Preces kods: 387333
- EAN: 5035048730515
- MPN: BEHS03K-QS
118.14€
Bez nodokļa: 97.64€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 415.00 mm |
| Gross height (mm) | 333.00 mm |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 46.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.49 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 400 g |
| Plastic (No PET) | 90 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.2 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 4.90 kg |
| Net weight | 4.41 kg |
| Speed settings | 3 |
| Jauda | 1250 W |
| Producer product name | BEHS03K-QS |
| Producer product family | Impact Drill, SDS+ |