Thermal Grizzly | Cleaning Wipes
- Preces kods: 452529
- EAN: 4260711991042
- MPN: TG-CW-10
7.71€
Bez nodokļa: 6.37€
| Ražotājs | Thermal Grizzly |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 230.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1105 pcs |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Producer product family | Cleaning Wipes |