Epson Inner Finisher Bridge Unit-P1
- Preces kods: 388019
- EAN: 8715946709796
- MPN: C12C937421
105.37€
Bez nodokļa: 87.08€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 492.00 mm |
| Gross height (mm) | 279.00 mm |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 28 pcs |
| Gross weight | 3.50 kg |
| Net weight | 3.40 kg |
| Producer product name | Inner Finisher Bridge Unit-P1 |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |