Cablexpert | Patch cord | UTP | Black RJ45 | RJ45
- Preces kods: 389725
- EAN: 8716309072014
- MPN: PP12-7.5M/BK
1.48€
Bez nodokļa: 1.22€
| Ražotājs | Cablexpert |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | UTP |
| Producer product family | Patch cord |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 35.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 370 mm |
| Gross width master carton | 370 mm |
| Gross height master carton | 170 mm |
| Net weight master carton | 5.6 kg |
| Tare weight master carton | 0.233 kg |
| Palette Qty | 4937 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.14 kg |
| Tips | CAT 5e |
| Kabeļa garums | 7.5 m |
| Kabeļa standarts | Cat5e |
| Savienotājs 2 | RJ45 |
| Savienotājs 1 | RJ45 |
| Kabeļu vairogs | 5 UTP |