Huawei | 4G Dongle
- Preces kods: 389734
- EAN: 2000001267561
- MPN: 4G Dongle
138.48€
Bez nodokļa: 114.45€
| Ražotājs | Huawei |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | 4G Dongle |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 512 pcs |
| Gross weight | 1.00 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Citas funkcijas | Compatibility: SUN2000-2/3/3.68/4/4.6/5/6KTL-L1, SUN2000-3/4/5/6/8/10KTL-M0/M1, SUN2000-12/15/17/20KTL-M0/M2, SUN2000-60KTL-M0, SUN2000-100KTL-M1 |