Digitus | CAT 6A S-FTP patch cord | DK-1644-A-005/B
- Preces kods: 391227
- EAN: 4016032326892
- MPN: DK-1644-A-0025/B
1.19€
Bez nodokļa: 0.98€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | DK-1644-A-005/B |
| Producer product family | CAT 6A S-FTP patch cord |
| Gross depth (mm) | 16.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4472 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.02 kg |
| Citas funkcijas | Conductor: Copper (Cu); Structure: 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair; Boots with kink protection, strain relief and latch protection; 2x RJ45 (8P8C) connectors |
| Kabeļa garums | 0.25 m |
| Krāsa | Blue |