Thrustmaster | Joystick TCA Ofiicer Pack Airbus Edition | Joystick
- Preces kods: 391252
- EAN: 3362932915577
- MPN: 2960842
172.78€
Bez nodokļa: 142.79€
| Ražotājs | Thrustmaster |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Ierīces tips | Joystick |
| Producer product family | Joystick TCA Ofiicer Pack Airbus Edition |
| Gross depth (mm) | 386.00 mm |
| Gross depth master carton | 405.00 mm |
| Gross height (mm) | 251.00 mm |
| Gross height master carton | 280.00 mm |
| Gross width (mm) | 212.00 mm |
| Gross width master carton | 230.00 mm |
| Net weight master carton | 2.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.32 kg |
| Tare weight master carton | 0.32 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 84 pcs |
| Gross weight | 2.21 kg |
| Net weight | 1.89 kg |
| Citas funkcijas | Ergonomic replica of the Airbus sidestick (A320 type), with built-in throttle axis and thrust reverser mechanism. 17 action buttons with “braille”-style identification. 12 buttons on the base, 4 on the joystick, and 1 virtual button on the throttle (bottom 20% of the axis). New 8-direction point of view hat switch, designed for extreme precision |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Connectivity | Wired |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10/8 |
| Pogu skaits | 17 |
| Atbalstītās spēļu platformas | PC |
| Ierīces interfeiss | USB |